Gelecek, hayat, teknoloji ve müzik üzerine notlarım ve düşüncelerim.

Vakti zamanında blogculuğa karşı Twitter mikro blog sıfatıyla çıktığı zaman, hadi canım demiştik ve 140 karakter sınırı da anlamsız gelmişti.

Şimdi Quibi, "Quickbites. Big Stories" mottosuyla Netflix'e rakip olmaya hazırlanıyormuş, yani 10 dakika ya da az ama her gün bir video içerik ile zamanınızı alacaklarmış, iddiaları böyle. Sitelerinden anladığım kadarıyla, tamamen mobil uyumlu olacak bu içerikler.

Quibi 6 Nisan'da yayında olacak ve 20 Nisan'dan önce uygulamalarını indirirseniz 3 aylık bir deneme süresi de verecekler.

Quibi iOS Uygulaması

‎Quibi: New Episodes Daily
Launching April 6, 2020 - Quibi delivers quick-bite original content that fits into any moment of your day. Shows featuring the world’s biggest stars. Episodes in 10 minutes or less. All designed for your phone. With drama, comedy, docs, news, and sports, Quibi brings you new content that is quick …

Quibi Android Uygulaması

Quibi: Watch New Episodes Daily - Apps on Google Play
Launching April 6, 2020 - Quibi delivers quick-bite original content that fits into any moment of your day. Shows from your favorite stars. Episodes in 10 minutes or less. All designed for your phone. With drama, comedy, docs, news, and sports, Quibi brings you new content that is quick enough for …