Gelecek, hayat, teknoloji ve müzik üzerine notlarım ve düşüncelerim.

Corona ile ilgili güncel haberler, sahte kolonyalar, sahte reçeller, Mustafa Sandal'dan Güney Amerika'ya, sevdiğimiz teknolojiler ve sevdiğimiz müziklerle bir karantina gününün akşamını daha bitirdik. Teşekkürler Tiktok, teşekkürler Bundle. Derin Esmer, Einstürzende Neubauten, Mor ve Ötesi, Seha Can, sizlere de teşekkürler bu podcastimizi renklendirdiğiniz için.

İlk corona virüsü cinayeti işlendi
Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan corona virüsüne bağlı kayıtlara geçen ilk cinayet İtalya’da gerçekleşti... İtalyan bir hemşire, doktor olan kız arkadaşını boğarak öldürdü. Gözaltına alınan ve suçunu itiraf eden adam “Bana corona virüsü bulaştırdı” dedi.
Son dakika | Dünya genelinde corona virüs vaka sayısı 1 milyonu aştı
Dünya genelindeki yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayısı 1 milyonu aştı.
Polis sahte kolonya için girdi, sahte reçel ve salça bile çıktı!
İstanbul’da polis ekipleri, sahte deterjan ve kolonya üretildiği bilgisi alınan bir adrese operasyon düzenledi. Baskında ekiplerin girdiği adres polisleri şaşırttı. İnsan sağlığını hiçe sayan şüphelilerin, deterjan ve ünlü bir kolonya markasının sahtesi dışında, “salça” ve “reçel” üreterek, sahte et…
YouTube tarafından sürpriz hamle: TikTok rakibi Shorts - LOG
Dünyanın en büyük video platformu olan YouTube, sosyal tarafı değiştiren TikTok rakibi “Shorts” özelliği üzerinde çalışıyor.
The Art Assignment
The Art Assignment is a weekly PBS Digital Studios production hosted by curator Sarah Urist Green. We explore art and art history through the lens of things ...
Discover | Bundle News
Bundle is the top–rated news aggregator in both App Store and Play Store, delivering all the news stories that matter to you.
Bir
Bir, an album by Derin Esmer on Spotify