Gelecek, hayat, teknoloji ve müzik üzerine notlarım ve düşüncelerim.

Jamie ve Beck ve Kevin Burg ikilisini 8 yıldır takip ediyorum, muazzam ilk çıkışları, hatta benim onlarla tanışmama vesile olan şey ise "Cinemagraph" kavramı idi. Her yeni blog yaptığımda bir şekilde de  bloglarına uğruyorum ve GIF formatındaki içeriklerin hem sayfada, hem de meta bilgilerinde nasıl gözüktüğünü test etmek için de iyi bir kaynak oluyor benim için.

Cinemagraph Nedir?

Belirlenen bir bölge, ya da objelerin video içerisinde hareketine müsade ettirip, kalan kısmının fotoğraf olmasının GIF formatında birleşimi diyebiliriz.

Tabi bu ikili, evli, Provence'da harika bir hayatları var, bir de evli mutlu çocuklular.  Hemen altta da "Ann Street Studio" altında websiteleri de var.

Ann Street Studio | Jamie Beck and Kevin Burg, Photography, Video, Cinemagraphs, New York City
Jamie Beck and Kevin Burg, Photography, Video, Cinemagraphs, New York City
Jamie Beck ve Kevin Burg'un websitesi - annstreetstudio.com

Jamie Beck, bu yaratıcı hayatına, ben çocuk yaptım, 2 yıl hayattan bir soyutlanayım demiyor ve instagram hesabında ilham verici, "sanatsal" içerikler yayınlamaya devam ediyor, aynı zamanda, bu yaratıcı sürecleri de hikayelerinde paylaşıp yayınlıyor. Meraklısına süper içerik.

Jamie Beck (@annstreetstudio) • Instagram fotoğrafları ve videoları
258.1b Takipçi, 4,188 Takip Edilen, 6,558 Gönderi - Jamie Beck’in (@annstreetstudio) Instagram fotoğraflarını ve videolarını gör